Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Chłodziarko-zamrażarki (4)

Poradnik zakupowy

Produkt(ów) 2

 1. Kod producenta: 11951450
  EAN: 4002516516446

  DARMOWA DOSTAWA

  Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
  firmom kurierskim na rynku.


  Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

  Skontaktuj się z nami.

  Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka DailyFresh, NoFrost i IceMaker to zawsze świeże kostki lodu.
  • Pojemna szuflada z regulacją wilgoci – DailyFresh
  • Gotowe kostki lodu z MyIce ze zbiornikiem wody 
  • Bez oblodzenia produktu – zapomnij o rozmrażaniu dzięki NoFrost
  • Równomierny rozkład temperatury w komorze chłodzenia – DynaCool
  • Brak widocznej kondensacji dzięki suchej ściance tylnej
  9 599,00 zł
  959,90 zł x 10 rat RRSO 0%!
  Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
  Produkt niedostępny
 2. Kod producenta: KFN 28132 D WS
  EAN: 4002515811863

  DARMOWA DOSTAWA

  Najtańsze dostawy dzięki najlepszym
  firmom kurierskim na rynku.


  Potrzebujesz ustalić konkretną date dostawy?

  Skontaktuj się z nami.

  Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka z NoFrost i DynaCool dla najlepszego komfortu i elastyczności.
  • Optymalne i bezobsługowe oświetlenie wnętrza za pomocą LED
  • Bez obladzania mrożonek, koniec z odmrażaniem dzięki NoFrost
  • Bezuchwytowy design dzięki zintegrowanemu zagłębieniu uchwytu
  4 138,00 zł
  413,80 zł x 10 rat RRSO 0%!
  Oblicz ratę dla siebie Oblicz ratę dla siebie
  Produkt niedostępny

Produkt(ów) 2

Zalety chłodziarko-zamrażarek*

PerfectFresh
PerfectFresh

Dłuższa trwałość dla wyższej jakości i smaku. W strefie Perfectfresh produkty spożywcze zachowują świeżość nawet 3-krotnie dłużej. Obszar temperaturowy pomiędzy 0°C i +3°C zapewnia idealne warunki dla przedłużonej trwałości mięsa, ryb i wielu produktów mlecznych. Owoce i warzywa przy pełnym załadunku w wilgotnym pojemniku uzyskają optymalną atmosferę z idealną temperaturą i wysoką wilgotnością powietrza. Substancje witalne, smak i konsystencja pozostają długo zachowane - dla wielokrotnie większej przyjemności spożycia.

PerfectFresh Pro
PerfectFresh Pro

Profesjonalne przechowywanie. Produkty spożywcze pozostają nawet 5x dłużej świeże. W automatycznie regulowanym obszarze temperaturowym pomiędzy 0°C a +3°C mięso, ryby i wiele produktów mlecznych zachowują nawet do 3 x dłuższą trwałość. Owoce i warzywa pozostają świeże nawet do 5 x dłużej – dzięki zoptymalizowanym ustawieniom wilgotności na szufladzie. Zintegrowane jasne oświetlenie LED zapewnia idealną widoczność.

Blackboard edition
Blackboard edition

Chłodziarko-zamrażarki Blackboard edition są zaopatrzone w front tablicowy ze szkła. Na tym froncie może rysować, pisać, malować itd. zarówno za pomocą konwencjonalnej kredy, jak i pisaków kredowych. W ten sposób chłodziarka staje się centralnym środkiem komunikacyjnym w każdej kuchni.

Efektywność energetyczna
Efektywność energetyczna

Odpowiedzialność za przyszłość. Urządzenia chłodnicze Miele osiągają najlepsze wartości efektywności energetycznej. Wydajny obieg chłodzący i nowoczesne materiały wykorzystane do izolacji pozwalają na osiągnięcie klas efektywności energetycznej A++ oraz A+++ przy dużej wydajności i niezmienionej uniwersalności. Oznacza to oszczędność pieniędzy i ochronę zasobów naturalnych – codziennie, cały czas.

NoFrost
NoFrost

Rozmrażanie należy do przeszłości. Z systemem NoFrost nie ma konieczności odmrażania urządzenia. Z chłodzeniem z nawiewem zimne, suche powietrze rozkłada się równomiernie, tak że we wnętrzu nie może się utworzyć lód. Dodatkowo nie obladzają się mrożonki i szuflady można zawsze łatwo otworzyć i zamknąć bez uciążliwej warstwy lodu. W ten sposób NoFrost zapewnia najwyższy komfort przy zamrażaniu i oszczędza Państwu pracochłonnego odmrażania - na zawsze.

FlexiLight
FlexiLight

Indywidualna aranżacja oświetlenia szklanych półek. Perfekcyjne oświetlenie bez oślepiania: indywidualne pozycjonowanie źródła światła. Dzięki temu, w zależności od wielkości i ilości produktów spożywczych, źródło światła może być ustawione w taki sposób, by nic nie ograniczało oświetlenia.

Wnętrze XL
Wnętrze XL

Więcej miejsca dzięki wnętrzu XL. Urządzenia chłodnicze Miele z wnętrzem XL oferują zdecydowanie więcej miejsca i komfortu do przechowywania produktów spożywczych. Zwiększona głębokość chłodziarki zapewnia przestrzeń także dla dużych i nieporęcznych przedmiotów, jak np. blachy do pieczenia. Wnętrze XL zapewnia również wyraźnie większa objętość w zamrażarce i w strefie PerfectFresh – i to w każdej szufladzie. W ten sposób duży zakup sprawia podwójną radość.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep