Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Piekarniki

Poradnik zakupowy

6 produkt(ów)

6 produkt(ów)

Zalety piekarników*

Pieczenie Plus
Pieczenie Plus

Dodatek wilgoci dla optymalnych efektów. Dzięki kombinacji różnych programów z wilgocią osiągane są perfekcyjne rezultaty przy pieczeniu. Mięso jest delikatne i soczyste i ma apetycznie zrumienioną skórkę, chleb i bułki udają się jak prosto z piekarni. Uderzenia pary w programie Pieczenie Plus można programować czasowo dla większego komfortu użytkowania. Pieczenie Plus jest wykorzystywane również w ramach różnych programów automatycznych.

Wysuwy FlexiClip
Wysuwy FlexiClip

Ergonomicznie i bezpiecznie, pełny wysuw. Blachy do pieczenia, ruszty i brytfanny Gourmet mogą zostać całkowicie wyciągnięte z komory urządzenia dzięki wysuwom i będą pewnie podtrzymywane w każdej pozycji. W ten sposób można wygodnie np. polać pieczeń lub obrócić potrawę - bez ryzyka odniesienia oparzeń o rozgrzaną komorę. Do zastosowania na każdym poziomie.

Programy automatyczne
Programy automatyczne

Przyjemne gotowanie i pieczenie z gwarancją sukcesu. Dzięki elektronicznie regulowanym programom można perfekcyjnie przyrządzić ciasto, chleb, mięso itp. Nie trzeba wybierać programu, ani ustawiać temperatury i czasu. Ponadto można indywidualnie zdefiniować stopień przyrządzenia i przyrumienienia np. mięsa. Dzięki specjalnym programom automatycznym o niskich temperaturach pieczenia można się delektować idealnie przygotowanym mięsem w najlepszej restauracyjnej jakości.

Zastosowania specjalne
Zastosowania specjalne

Urządzenie do spełniania życzeń. W kuchni istnieją procesy i czynności, które dla perfekcyjnego efektu wymagają odpowiedniej temperatury lub sprzyjających warunków w komorze gotowania. Należy tutaj na przykład wyrastanie ciasta lub odpestkowywanie owoców.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep