Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Kuchnie mikrofalowe do zabudowy (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety kuchni mikrofalowych*

Komora XL
Komora XL

Większa objętość dla większej elastyczności. Urządzenia z obsługą TopControl posiadają przestronną komorę ze stali szlachetnej o pojemności 46 l. W tak obszernym wnętrzu urządzenia TopControl można przygotować nawet największe potrawy.

Przycisk Popcorn
Przycisk Popcorn

Program automatyczny do przygotowywania popcornu. Przyjemny wieczór telewizyjny bez popcornu? Już nie musi tak być. Dzięki przyciskowi Popcorn znajdującemu się bezpośrednio na panelu obsługi kuchni mikrofalowej Miele, paczkę popcornu można przygotować szybko i łatwo. Za przyciskiem Popcorn kryje się inteligentny program automatyczny, perfekcyjnie dostosowany do przyrządzenia paczki popcornu standardowej wielkości. Komfort za jednym naciśnięciem przycisku!

Programy automatyczne
Programy automatyczne

Również dla początkujących. Dzięki programom automatycznym kuchnie mikrofalowe Miele stają się kulinarnymi ekspertami. Trzeba tylko wybrać żądany program i wprowadzić np. wagę potrawy. Urządzenie automatycznie dobiera moc i czas gotowania. Dalsza obsługa i kontrola nie jest już konieczna. Dzięki automatycznym programom do rozmrażania, do rozmrażania i gotowania oraz do przyrządzania świeżej żywności wszystkie potrawy udają się idealnie.

Talerz obrotowy o średnicy 40 cm
Talerz obrotowy o średnicy 40 cm

Elastyczność. Na talerzu obrotowym o średnicy 40 cm jest dużo miejsca na różnej wielkości naczynia lub kilka szklanek, filiżanek lub talerzy jednocześnie. Duży talerz obrotowy można elastycznie stosować do przyrządzania wszelkich potraw i napojów. Dzięki ciągłemu ruchowi obrotowemu, potrawy są równomiernie gotowane.

Oświetlenie LED
Oświetlenie LED

Perfekcyjne światło w komorze gotowania. Dzięki wysokiej jakości oświetlenia LED, potrawy wyglądają wspaniale już podczas przyrządzania w komorze gotowania. Wyjątkowa zaleta: LEDy wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością i są tym samym quasi bezobsługowe.

Grill kwarcowy
Grill kwarcowy

Dla najlepszych rezultatów. Wbudowany w sufit komory gotowania kwarcowy grill już po kilku sekundach jest do dyspozycji z całą swoją mocą (1500 W w urządzeniach TopControl). W połączeniu z talerzem obrotowym opieka potrawy szybko i równomiernie.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep