Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Zmywarki do zabudowy

Poradnik zakupowy

5 produkt(ów)

5 produkt(ów)

Zalety zmywarek do zabudowy*

QuickPowerWash
QuickPowerWash

Najlepsza wydajność czyszczenia... Razem nie do pobicia: Nowy program zmywania QuickPowerWash i dokładnie do niego dostosowane tabletki UltraTabs Multi osiągają najlepsze możliwe efekty czyszczenia i suszenia dla normalnie zabrudzonych naczyń w 58 minut. Specjalnie opracowane tabletki rozpuszczają się już w 2-3 minuty. Dzięki temu czyszczenie jest wydajne już od początku programu zmywania. Rezultat: Klasa wydajności czyszczenia A

Opatentowana szuflada na sztućce 3D
Opatentowana szuflada na sztućce 3D

Wyjątkowa elastyczność i pielęgnacja sztućców. Innowacyjna szuflada na sztućce W inteligentnej szufladzie na sztućce 3D Miele można modyfikować szerokość, głębokość i wysokość dostosowując ją tym samym do każdego załadunku. Teraz każde, nawet najbardziej nietypowe akcesorium kuchenne, np. trzepaczka lub łyżka do zupy, znajdzie odpowiednie miejsce.Elementy szuflady na sztućce dają się łatwo przesuwać, dzięki czemu w górnym koszu można bezpiecznie umieścić nawet wysokie kieliszki. Nie ma konieczności wyjmowania elementów szuflady!

Opatentowana szuflada na sztućce 3D+
Opatentowana szuflada na sztućce 3D+

Elastyczność dla perfekcyjnej pielęgnacji sztućców. Zmienność tkwi w inteligentnym programie Szuflada na sztućce 3D+. Szerokość, wysokość i głębokość są zmienne i dopasowują się do każdego załadunku. Dzięki składanym rzędom podpórek w środkowej części mają Państwo więcej miejsca na duże sztućce, jak np. sztućce do sałatek lub tasak. Dzięki przestawianym bocznym elementom również w koszu górnym można umieszczać kieliszki na długich nóżkach. Więcej elastyczności dla perfekcyjnych rezultatów czyszczenia.

Nowa organizacja koszy Miele
Nowa organizacja koszy Miele

Perfekcyjna organizacja koszy dla każdego załadunku. Nowa organizacja koszy jest przemyślana w szczegółach i oferuje wyjątkowe rozwiązania. Każdy element znajdzie swoje właściwe miejsce do optymalnego czyszczenia. Kolorowe oznaczenia FlexAssist wskazują na ruchome elementy i posiadają małe symbole. Dzięki temu można wygodnie skorzystać z elastycznej organizacji koszy za jednym ruchem. Zinegrowane wyściółki silikonowe w uchwytach do szkła FlexCare zapewniają delikatny chwyt dla wrażliwego szkła.

Najlepsza efektywność energetyczna
Najlepsza efektywność energetyczna

Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach. Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele zapewniają najlepsze rezultaty mycia i suszenia przy bardzo niskim zużyciu energii i wody: Klasa efektywności energetycznej A+++ Roczne zużycie energii: 237 kWh Roczne zużycie wody: 2 716 litrów Klasa suszenia: A Najlepsze rezultaty przy minimalnym zużyciu.

Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody
Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele. Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody o 85 %. Także zużycie prądu obniżyło się do rekordowego poziomu: W programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,83 kWh.

Akumulator ciepła EcoTech: A+++ -20%
Akumulator ciepła EcoTech: A+++ -20%

Absolutnie najwyższa wydajność w oszczędzaniu. Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele godzą najlepsze rezultaty czyszczenia i suszenia z bardzo niskim zużyciem energii i wody: • klasa efektywności energetycznej A+++-20% • roczne zużycie energii: 198 kWh • roczne zużycie wody: 2772 litry • klasa suszenia: A Najlepsze rezultaty przy minimalnym zużyciu.

Opatentowane suszenie AutoOpen
Opatentowane suszenie AutoOpen

Dla perfekcyjnie wysuszonych naczyń. Pod koniec szuszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób do naczyń dostaje się świeże powietrze, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep