Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Systemy prasowania parowego

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Zalety urządzeń prasujących miele*

Stopa żelazka o strukturze plastra miodu
Stopa żelazka o strukturze plastra miodu

Jedyne w swoim rodzaju. W pralkach i suszarkach Miele troszczy się on już o wyjątkową pielęgnację prania" opatentowany bęben SoftCare o strukturze plastra miodu. Ta sama zasada jest odpowiedzialna za delikatną różnicę także w przypadku FashionMaster. Wyjątkowa stopa o strukturze plastra miodu1osiąga najlepsze rezultaty prasowania przy optymalnej pielęgnacji prania.Inaczej niż w przypadku tradycyjnych żelazek para jest rozprowadzana szybko i równomiernie po całej stopie przez małe kanaliki pomiędzy komórkami plastra. Dzięki powstającej pod stopą warstewce pary żelazko delikatnie i płynnie przesuwa się po tkaninie, gwarantując przy tym doskonały efekt prasowania.

Oszczędność czasu
Oszczędność czasu

Więcej czasu na rzeczy, które się lubi. Prasowalnica Miele oferuje więcej czasu na przyjemności. W porównaniu do prasowania za pomocą żelazka można dzięki niej – w zależności od rodzaju tekstyliów – zaoszczędzić od 30% do 50% czasu. Cenny czas, który można lepiej wykorzystać na inne aspekty życia!

Steamer
Steamer

Szybko znowu w formie. Irytujące zagniecenia i fałdy na marynarce, blezerze, sukni wieczorowej lub zasłonach można usunąć przy pomocy Steamera. Waży tylko połowę tego co żelazko, ale dysponuje takim samym ciśnieniem pary i jej ilością. Nakładka szczotkowa prostuje włókna tkanin i zapewnia bezpieczny dystans. Steamer pozostaje do dyspozycji nawet kiedy FashionMaster jest złożony.

Dwustopniowy system składania i rozkładania
Dwustopniowy system składania i rozkładania

Bez użycia siły. Dwa ruchy, zero wysiłku! Opatentowany1 system składania i rozkładania. Rozłożenie całego urządzenia, składającego się z żelazka, wytwornicy pary i deski do prasowania, w kilku prostych krokach. Wystarczy odblokować deskę i pociągnąć ją do góry - prawie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. FashionMaster nie tylko wygładza tkaniny, lecz także chroni Państwa plecy!

Bezstopniowe ustawianie wysokości
Bezstopniowe ustawianie wysokości

Odpowiednia wysokości robocza Deskę do prasowania można również wygodnie i bezstopniowo ustawić dokładnie na swoją indywidualną wysokość roboczą. Ze wspomaganiem przez wbudowany siłownik gazowy można bez problemu osiągnąć komfortową wysokość roboczą od 83 do 102 cm.

Dopasowany do tekstyliów wybór temperatury
Dopasowany do tekstyliów wybór temperatury

Optymalne rozłożenie ciepła przez trzy grzałki. Moc grzania można ustawić zgodnie z oznaczeniem na tekstyliach - to chroni włókna. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni dzięki trzem grzałkom. To gwarantuje najlepsze rezultaty prasowania.

Para
Para

Para czyni różnicę. Z parą o ciśnieniu do 4 bar i stałej ilości 100 g/min FashionMaster pozwala na osiągnięcie profesjonalnych rezultatów prasowania. Sucha para przenika nawet najgrubsze materiały i zmniejsza tym samym czas prasowania. To, czy pracują Państwo z uderzeniami pary czy z parą ciągłą, wybiera się przez naciśnięcie przycisku pary bezpośrednio na żelazku.

Funkcja pary
Funkcja pary

Więcej wilgoci dla suchego prania. Ta funkcja umożliwia prasowanie z parą. „Technika dwóch zbiorników” zapewnia szybką gotowość pary, równomierne jej rozprowadzenie na całej prasowanej powierzchni oraz do 40 minut prasowania z parą (dla jednego napełnienia zbiornika). Dioda LED w odpowiednim momencie sygnalizuje potrzebę uzupełnienia wody. Pojemnik należy napełniać wodą z kranu. Pojemność 0,84 l.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep