Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Szuflady do podgrzewania (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety szuflad*

Pieczenie delikatne
Pieczenie delikatne

Delikatny program dla każdego rodzaju mięsa. Pieczenie delikatne jest profesjonalną metodą przyrządzania wysokiej jakości mięsa, tak żeby było kruche, aromatyczne i soczyste. Substancje aromatyczne i odżywcze w dużym stopniu zostają zachowane. Mięso można kroić od razu po gotowaniu. Nie jest wymagany czas spoczynkowy, ponieważ sok w mięsie rozkłada się równomiernie.

Obsługa dotykowa
Obsługa dotykowa

Najnowocześniejsza technologia pod szkłem. Wszystkie szuflady Gourmet Miele zostały wyposażone w dotykowy, elegancki panel sterowania na szkle, zapewniający wygodę użytkowania oraz łatwe czyszczenie.

Timer
Timer

Gwarantowane ciepło. Wszystkie szuflady do podgrzewania Gourmet posiadają 4-godzinny Timer. Dzięki temu mogą się Państwo beztrosko delektować potrawami lub skoncentrować się na czymś innym. Po upłynięciu zaprogramowanego czasu szuflada wyłącza się samoczynnie.

Pełen wysuw
Pełen wysuw

Szuflady dają się wygodnie napełniać. Do załadunku i rozładunku szufladę Miele można całkowicie wyciągnąć. Ze względu na stabilność cichych szyn teleskopowych do szuflady o wysokości 29 cm można załadować nawet do 25 kg.

Mechanizm push-to-open
Mechanizm push-to-open

Dziecinnie proste otwieranie szuflady. Bezuchwytowe szuflady Miele idealnie komponują się z innymi urządzeniami do zabudowy Miele. Za pomocą mechanizmu push2open szufladę otwiera się dziecinnie łatwo i to nie tylko rękoma, ale też innymi częściami ciała, np. w rękach trzyma się naczynia. System amortyzacji dba o delikatne domykanie szuflady a jej pełen wysuw ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie naczyń.

Cztery programy
Cztery programy

Do naczyń i potraw. Szuflady Miele posiadają wiele funkcji, które ułatwiają pracę w kuchni. Dzięki nim możemy nie tylko podgrzewać filiżanki oraz zastawę stołową, ale również utrzymywać potrawy w cieple. Prawdziwy talent szuflad to funkcja Delikatne pieczenie, która pozwala na profesjonalne przygotowanie soczystego mięsa.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep