Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Płyty grzewcze

Poradnik zakupowy

8 produkt(ów)

8 produkt(ów)

Zalety płyt grzewczych*

Con@ctivity 2.0
Con@ctivity 2.0

Najnowocześniejszy standard. Proszę się całkowicie skoncentrować na gotowaniu, dzięki rozwojowej funkcji automatycznej Con@ctivity 2.0. Oprócz włączania i wyłączania wyciągu funkcja Con@ctivity 2.0 automatycznie dopasowuje wydajność okapu do rzeczywistych warunków panujących na płycie do gotowania i troszczy się o przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Przy Con@ctivity 2.0 wyciąg i płyta grzejna komunikują się ze sobą przez fale radiowe. Płyty TempControl nie wymagają dodatkowego nadajnika radiowego.

Wybór bezpośredni Direct Plus
Wybór bezpośredni Direct Plus

Direct Plus - tylko w Miele. W tym wariancie sterowania można szybko i intuicyjnie wybierać poziom mocy i funkcje czasowe. Do każdej strefy grzejnej przyporządkowany jest oddzielny podświetlony rząd cyfr. W stanie wyłączonym cyfry są niewidoczne - dla purystycznego, eleganckiego wyglądu.

Indukcja PowerFlex
Indukcja PowerFlex

Na duże garnki. Strefy grzejne PowerFlex są wyjątkowo wszechstronne i elastyczne. Czy to pojedyncze naczynia do gotowania, wyjątkowo duże garnki do makaronu czy brytfanny: wszystkie znajdą swoje miejsce. Niepowtarzalna jest niezrównana szybkość podgrzewania z mocą Booster nawet do 7,4 kW. PowerFlex dysponuje również wyjątkową technologią Miele TwinBooster.

Ruszty ComfortClean
Ruszty ComfortClean

Efektywnie chroni i ułatwia czyszczenie. Płyty gazowe Miele są wyposażone w ruszty, które można myć w zmywarce. Utrzymanie płyty gazowej Miele w czystości jest wyjątkowo łatwe i nie zabiera wiele czasu.

Emaliowane ruszty oraz elementy palników
Emaliowane ruszty oraz elementy palników

Emaliowane ruszty i części palnika. Płyty gazowe Miele posiadają emaliowane, żeliwne ruszty – solidne i trwałe. Design bez kompromisów. Niektóre płyty gazowe posiadają nie tylko emaliowane ruszty, ale również głowice palnika pokryte PerfectClean - powłoką zapobiegającą przywieraniu, co znacznie ułatwia czyszczenie.

ExtraSpeed
ExtraSpeed

Najszybsze płyty grzejne na świecie. Płyty ceramiczne Miele z funkcją ExtraSpeed to najszybsze płyty ceramiczne na świecie. Dzięki ekskluzywnej technologii Miele składającej się z 3 wyjątkowych komponentów, podczas gotowania na strefie ExtraSpeed można zaoszczędzić do 35 % czasu. A wszystko to dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu, wyższej mocy grzałek i czułej kontroli temperatury.

Płyty gazowe z elektroniką
Płyty gazowe z elektroniką

Wariant innowacyjny. Gazowe płyty grzejne Miele wyposażone w elektronikę posiadają funkcje zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort: QuickStart troszczy się o szybsze zapalanie a funkcja GasStop&ReStart dba o automatyczny ponowny zapłon w razie zgaśnięcia płomienia. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w minutnik oraz wskaźniki gorąca i ciepła resztkowego.

GasStop i ReStart
GasStop i ReStart

Automatyczny ponowny zapłon z dodatkowym zabezpieczeniem. Przeciąg lub kipiąca potrawa mogą zgasić płomień palnika gazowego. W razie zgaśnięcia płomienia elektronika inicjuje ponowny zapłon. Jeśli się to nie uda, dopływ gazu zostaje natychmiast odcięty – prosto i bezpiecznie.

Indywidualne wzornictwo
Indywidualne wzornictwo

Indywidualne wzornictwo płyt gazowych. Profesjonalny wygląd stali szlachetnej lub eleganckie szkło ceramiczne - Miele oferuje atrakcyjne warianty wzornicze dla każdego.

QuickStart
QuickStart

Wystarczy przekręcić. Koniec z naciskaniem i przytrzymywaniem: Wszystkie płyty gazowe z elektroniką włącza się wyjątkowo łatwo i wygodnie

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep