Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Wyciągi wyspowe (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety wyciągów wyspowych*

Con@ctivity 2.0
Con@ctivity 2.0

Inteligentne sterowanie wentylatorem. Optymalne usuwanie pary i zapachów za każdym razem - przy jednoczesnej oszczędności energii: Wyciąg kuchenny Miele osiąga to całkiem automatycznie, jeśli jest wyposażony w automatyczną funkcję Con@ctivity 2.0. Dzięki Miele Con@ctivity 2.0 Państwa wyciąg może komunikować się z płytą grzejną. Con@ctivity 2.0 ustala, co dzieje się na płycie grzejnej i przekazuje te informacje do systemu sterowania wentylatorem wyciągu. Następnie wyciąg Miele wybiera automatycznie właściwy poziom pracy, zawsze dbając o odpowiedni klimat w pomieszczeniu. Dzięki temu można się całkowicie skoncentrować na gotowaniu. Nie trzeba nawet myśleć o wyłączeniu. Po automatycznym okresie przedłużonej pracy okap wyłącza się automatycznie, co eliminuje niepotrzebne zużycie energii. Sterowanie ręczne również jest możliwe. Przygotowanie fabryczne. Komunikacja pomiędzy płytą grzejną i wyciągiem odbywa się przy wykorzystaniu technologii radiowej. Wyciąg kuchenny jest już fabrycznie wyposażony w moduł komunikacyjny a wymagany moduł dla płyty jest na wyposażeniu wyciągu.

Miele INDIVIDUAL
Miele INDIVIDUAL

Na specjalne zamówienie. Życzenie klienta ma w Miele najwyższy priorytet. Życzenia w zakresie wzornictwa, długość przewodu wylotowego, warunki przestrzenne, przyzwyczajenia kuchenne, wzrost lub specjalne potrzeby - podczas projektowania wyciągu kuchennego trzeba uwzględnić wiele zmiennych. W Miele można znaleźć całkowicie indywidualne i perfekcyjne rozwiązania. Na życzenie Miele dopasuje długość komina, szerokość i głębokość okapu do indywidualnych wymagań klienta.

Klasa efektywności energetycznej
Klasa efektywności energetycznej

Najlepsza efektywność energetyczna. Etykieta energetyczna informuje o ekonomiczności i wydajności Państwa wyciągu. Urządzenia Miele łączą w sobie najlepsze wartości w zakresie efektywności wentylatora, filtrów tłuszczu i oświetlenia i są przy tym bardzo ciche.

Filtry tłuszczu ze stali szlachetnej (10-warstwowe)
Filtry tłuszczu ze stali szlachetnej (10-warstwowe)

Wygląd i funkcjonalność. Wyciągi kuchenne Miele są wyposażone w 10-warstwowy stalowy filtr tłuszczu. Wierzchnia warstwa oraz ramka filtra wykonane są z wysokowartościowej stali szlachetnej. Podczas wygodnego czyszczenia filtra tłuszczu w zmywarce nie powstają żadne widoczne przebarwienia. Dzięki temu filtry tłuszczu Miele przez długi czas zachowują swój nienaganny wygląd.

Miele CleanCover
Miele CleanCover

Komfort i bezpieczeństwo. Za filtrami tłuszczu znajduje się Miele CleanCover: Zamiast ostrych metalowych krawędzi i podzespołów elektrycznych jest tu tylko zamknięta, gładka powierzchnia. Jest ona wyjątkowo łatwa do czyszczenia i zapobiega dotknięciu kabli i elementów silnika. Miele zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Silence
Silence

Połączenie wydajności i komfortu w standardzie. Wydajnie i bardzo cicho. Wentylator, komin i okap wyciągu są wyposażone w specjalne maty wytłumiające i dzięki temu efektywnie izolowane. Dzięki temu nawet przy wysokim przepływie powietrza można dalej normalnie rozmawiać.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep