Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Wolnostojące urządzenia do gotowania na parze (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety urządzeń do gotowania na parze*

MultiSteam
MultiSteam

Perfekcyjny smak. Pełnia zdrowia i smaku - urządzenie do gotowania na parze Miele posiada wszechstronny talent kulinarny i jest idealnym uzupełnieniem piekarnika i płyty grzejnej. Czasy gotowania na parze i gotowania w wodzie są identyczne, nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń. Przekąski, zupy, mięsa, ryby, warzywa, przystawki lub desery można przyrządzać pojedynczo - lub razem w jednym procesie gotowania. Z urządzeniem do gotowania na parze Miele można indywidualnie spełniać najbardziej wymagające życzenia dotyczące dogotowania. O perfekcyjne rezultaty troszczy się wyjątkowe zewnętrzne wytwarzanie pary w formie technologii MultiSteam Miele. 8 wlotów pary zapewnia szybkie wytwarzanie pary, krótkie czasy nagrzewania i rozłożenie pary dla równomiernych efektów.

Duża komora gotowania i duża powierzchnia naczyń
Duża komora gotowania i duża powierzchnia naczyń

Dużo miejsca na kreatywność. Nowa komora gotowania urządzenia do gotowania na parze Miele z technologią MultiSteam pozwala wsunąć na każdym poziomie gotowania jedno naczynie do gotowania o wielkości GN 1/2 i jedno naczynie do gotowania GN1/3 jedno za drugim. Tak dużo miejsca, jak nigdzie indziej!

Automatyczne gotowanie zestawu obiadowego
Automatyczne gotowanie zestawu obiadowego

Równoczesne gotowanie trzech różnych potraw. Podczas wyboru programu gotowania zestawu obiadowego można łączyć ze sobą 3 różne programy automatyczne dla różnych potraw. Temperatura, czas trwania i kolejność zostaną automatycznie określone przez program. Urządzenie informuje, kiedy i na jaki poziom należy włożyć poszczególne składniki menu, żeby wszystko było gotowe w tym samym czasie. W ten sposób można przygotować kompletne menu - bez stresu i z perfekcyjnym planowaniem czasu.

Łatwe czyszczenie
Łatwe czyszczenie

Lśniąca czystość w mgnieniu oka. Dzięki zewnętrznej wytwornicy pary i komorze ze stali szlachetnej urządzenia do gotowania na parze Miele są szczególnie łatwe do czyszczenia. Nie tworzą się żadne uciążliwe osady w komorze gotowania, a gładkie ścianki komory i przede wszystkim dno są szczególnie łatwe w pielęgnacji. Po gotowaniu wystarczy przetrzeć urządzenie i wszystko jest znowu suche i lśniące.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep