Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Zmywarki wolnostojące

Poradnik zakupowy

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Zalety zmywarek do zabudowy*

Opatentowana szuflada na sztućce 3D
Opatentowana szuflada na sztućce 3D

Wyjątkowa elastyczność i pielęgnacja sztućców. Innowacyjna szuflada na sztućce W inteligentnej szufladzie na sztućce 3D Miele można modyfikować szerokość, głębokość i wysokość dostosowując ją tym samym do każdego załadunku. Teraz każde, nawet najbardziej nietypowe akcesorium kuchenne, np. trzepaczka lub łyżka do zupy, znajdzie odpowiednie miejsce.Elementy szuflady na sztućce dają się łatwo przesuwać, dzięki czemu w górnym koszu można bezpiecznie umieścić nawet wysokie kieliszki. Nie ma konieczności wyjmowania elementów szuflady!

Najlepsza efektywność energetyczna
Najlepsza efektywność energetyczna

Oszczędzanie energii przy najlepszych rezultatach. Etykieta energetyczna informuje o zużyciu energii i wydajności Państwa zmywarki. Urządzenia Miele zapewniają najlepsze rezultaty mycia i suszenia przy bardzo niskim zużyciu energii i wody: Klasa efektywności energetycznej A+++ Roczne zużycie energii: 237 kWh Roczne zużycie wody: 2 716 litrów Klasa suszenia: A Najlepsze rezultaty przy minimalnym zużyciu.

Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody
Zmywanie świeżą wodą od 6,5 litra zużycia wody

Najbardziej oszczędne zmywarki Miele. Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to już przy zużyciu 6,5 litra wody w programie Automatic - to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. W ciągu ostatnich 30 lat Miele obniżyło zużycie wody o 85 %. Także zużycie prądu obniżyło się do rekordowego poziomu: W programie ECO zmywarki Miele osiągają zużycie na poziomie tylko 0,83 kWh.

Opatentowane suszenie AutoOpen
Opatentowane suszenie AutoOpen

Dla perfekcyjnie wysuszonych naczyń. Pod koniec szuszenia drzwi zmywarki uchylają się automatycznie. W ten sposób do naczyń dostaje się świeże powietrze, dzięki czemu nawet taki ładunek, jak np. naczynia plastikowe, zostaje całkowicie wysuszony. Dzięki specjalnemu prowadzeniu powietrza blat roboczy jest chroniony przed wilgocią.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep