Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Piekarniki ze zintegrowaną kuchnią mikrofalową (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety piekarników ze zintegrowaną kuchnią mikrofalową*

Wnętrze ze stali z powłoką PerfectClean
Wnętrze ze stali z powłoką PerfectClean

Opatentowana powłoka. Komora gotowania piekarnika z kuchnią mikrofalową jest wykonana ze stali szlachetnej o specjalnej strukturze lnu; powierzchnia jest dodatkowo uszlachetniona powłoką PerfectClean. Dzięki temu jest mniej wrażliwa na zarysowania i znacznie łatwiejsza w czyszczeniu niż zwykła komora gotowania ze stali szlachetnej. Powierzchnie uszlachetnione powłoką PerfectClean mają właściwości antyadhezyjne: podczas gotowania znacznie mniej zabrudzeń przywiera do ścian komory gotowania.

Quick-Mikrofale
Quick-Mikrofale

Szybkie włączanie mikrofal. Funkcja Quickstart zapewnia szybki dostęp do największej mocy mikrofali i ułatwia podgrzewanie napojów i potraw. Zdefiniowane czasy można indywidualnie programować. Na przykład dla regularnej filiżanki wieczornego kakao lub szybkiego podgrzania butelki dla dziecka.

Programy automatyczne
Programy automatyczne

Przyjemne gotowanie i pieczenie z gwarancją sukcesu. Dzięki elektronicznie regulowanym programom można perfekcyjnie przyrządzić ciasto, chleb, mięso itp. Nie trzeba wybierać programu, ani ustawiać temperatury i czasu. Ponadto można indywidualnie zdefiniować stopień przyrządzenia i przyrumienienia np. mięsa. Dzięki specjalnym programom automatycznym o niskich temperaturach pieczenia można się delektować idealnie przygotowanym mięsem w najlepszej restauracyjnej jakości.

Pieczeniomierz
Pieczeniomierz

Komfortowa kontrola procesu pieczenia. Indywidualne i dokładne pieczenie mięs, ryb i drobiu dzięki pomiarowi temperatury ze wskazaniami czasu pozostałego. Wskazania czasu pozostałego. Dzięki temu doglądanie procesu nie jest więcej potrzebne. Obsługa pieczeniomierza jest łatwa i komfortowa oraz uprzyjemnia planowanie menu.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep