Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Prasowalnice

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)

Zalety urządzeń prasujących miele*

Prasowanie w pozycji siedzącej
Prasowanie w pozycji siedzącej

Odprężający sposób prasowania. Prasowanie w pozycji siedzącej. Walec prasujący jest wprawiany w ruch za pomocą naciśnięcia stopą na wygodny przycisk nożny, powierzchnia prasująca obniża się wówczas z dużym naciskiem na tkaninę. Ergonomiczna pozycja siedząca odciąża plecy, a obie ręce są wolne. Badania rynkowe przeprowadzone przez Miele wśród naszych klientów wykazały, że 95% wszystkich nabywców prasowalnicy Miele jest zadowolonych lub bardzo zadowolonych.

Dopasowany do tekstyliów wybór temperatury
Dopasowany do tekstyliów wybór temperatury

Optymalne rozłożenie ciepła przez trzy grzałki. Moc grzania można ustawić zgodnie z oznaczeniem na tekstyliach - to chroni włókna. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane na całej powierzchni dzięki trzem grzałkom. To gwarantuje najlepsze rezultaty prasowania.

Aktywny stół prasowalniczy
Aktywny stół prasowalniczy

Funkcje komfortowe dla łatwiejszego prasowania. Urządzenie prasujące wspiera Państwa aktywnie przy prasowaniu za pomocą trzech inteligentnych funkcji. Funkcja nadmuchu zapewnia szczególnie delikatne wygładzanie, funkcja zasysania powoduje bardziej intensywne oddziaływanie pary. Za pomocą przycisku pary na żelazku uruchamia się funkcję nadmuchu lub zasysania w blacie urządzenia. Funkcja pamięci zapisuje ostatnie ustawienie i włącza je automatycznie przy następnym użyciu pary.

Funkcja pary
Funkcja pary

Więcej wilgoci dla suchego prania. Ta funkcja umożliwia prasowanie z parą. „Technika dwóch zbiorników” zapewnia szybką gotowość pary, równomierne jej rozprowadzenie na całej prasowanej powierzchni oraz do 40 minut prasowania z parą (dla jednego napełnienia zbiornika). Dioda LED w odpowiednim momencie sygnalizuje potrzebę uzupełnienia wody. Pojemnik należy napełniać wodą z kranu. Pojemność 0,84 l.

Duża siła docisku
Duża siła docisku

Mocne współgranie nagrzewnicy i walca prasującego. Podczas prasowania niecka prasująca jest dociskana do walca prasującego z siłą 0,35 N/cm². Aby osiągnąć porównywalny docisk przy prasowaniu ręcznym, trzeba by było dociskać żelazko bez przerwy do deski ciężarem ok. 7 kg. Dla najlepszych rezultatów prasowania przy małym wysiłku.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep