Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 17:00

|

Miele Immer Besser

Ekspresy ciśnieniowe do zabudowy (0)

Poradnik zakupowy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zalety Ekspresów do kawy do zabudowy*

OneTouch i OneTouch for Two
OneTouch i OneTouch for Two

Podwójna przyjemność picia kawy. Wszystkie ekspresy do kawy z systemem mielenia ziaren oprócz znanej już funkcji OneTouch dysponują nową funkcją OneTouch for Two. Ta funkcja pozwala na równoczesne przyrządzenie dwóch pysznych kaw za jednym naciśnięciem przycisku. Każdy program zostaje uruchomiony automatycznie. Dzięki skróceniu czasu przyrządzania pozostaje więcej czasu na wspólne delektowanie się kawą.

ComfortDoor
ComfortDoor

Opatentowany system otwierania drzwi- ComfortDoor. Opatentowane ComfortDoor: Tylko w ekspresach do kawy Miele po odchyleniu całego frontu uzyskuje się komfortowy dostęp do np. wyjmowanego zbiornika wody oraz tacy ociekowej i pojemnika na resztki.

EasyClick
EasyClick

Łatwy montaż pojemnika na mleko. System EasyClick pozwala na wygodnie mocowanie pojemnika na mleko na froncie urządzenia. Ekspresy do kawy generacji 6000 mają wiele praktycznych rozwiązań: Pojemnik na mleko wykonany jest z wysokiej jakości szkła. Oprócz łatwego czyszczenia szkło ma tę zaletę, że stan napełnienia naczynia jest stale widoczny.

Auto. Płukanie przewodów ze zbiornika wody.
Auto. Płukanie przewodów ze zbiornika wody.

Higienicznie czyste. Po przyrządzaniu mlecznych kaw zostaje automatycznie uruchomione płukanie wodą wszystkich komponentów przewodzących mleko. Gwarantuje to najwyższy komfort w zakresie higieny.

AromaticSystem
AromaticSystem

Dla intensywnego aromatu kawy. Więcej miejsca dla większej rozkoszy podniebienia. Dynamiczny zaparzacz ekspresów Miele rozszerza się przy napływie wody. Dzięki temu zmielona kawa miesza się z wodą szczególnie intensywnie co wpływa na aromat kawy. A kawa jest jeszcze bardziej aromatyczna i jeszcze lepiej smakuje.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep