Jesteśmy dla ciebie pon - pt od 8:30 do 21:00, a także w soboty od 9:00 do 16:00   |   Tel: 61 642 77 42  |  E-mail: SKLEP@MATRIXMEDIA.PL

Miele Immer Besser

Płyty gazowe

Poradnik zakupowy

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)

Zalety płyt gazowych*

Płyty gazowe z elektroniką
Płyty gazowe z elektroniką

Wariant innowacyjny. Gazowe płyty grzejne Miele wyposażone w elektronikę posiadają funkcje zapewniające jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort: QuickStart troszczy się o szybsze zapalanie a funkcja GasStop&ReStart dba o automatyczny ponowny zapłon w razie zgaśnięcia płomienia. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w minutnik oraz wskaźniki gorąca i ciepła resztkowego.

GasStop i ReStart
GasStop i ReStart

Automatyczny ponowny zapłon z dodatkowym zabezpieczeniem. Przeciąg lub kipiąca potrawa mogą zgasić płomień palnika gazowego. W razie zgaśnięcia płomienia elektronika inicjuje ponowny zapłon. Jeśli się to nie uda, dopływ gazu zostaje natychmiast odcięty – prosto i bezpiecznie.

Indywidualne wzornictwo
Indywidualne wzornictwo

Indywidualne wzornictwo płyt gazowych. Profesjonalny wygląd stali szlachetnej lub eleganckie szkło ceramiczne - Miele oferuje atrakcyjne warianty wzornicze dla każdego.

QuickStart
QuickStart

Wystarczy przekręcić. Koniec z naciskaniem i przytrzymywaniem: Wszystkie płyty gazowe z elektroniką włącza się wyjątkowo łatwo i wygodnie

Ruszty ComfortClean
Ruszty ComfortClean

Efektywnie chroni i ułatwia czyszczenie. Płyty gazowe Miele są wyposażone w ruszty, które można myć w zmywarce. Utrzymanie płyty gazowej Miele w czystości jest wyjątkowo łatwe i nie zabiera wiele czasu.

Emaliowane ruszty oraz elementy palników
Emaliowane ruszty oraz elementy palników

Emaliowane ruszty i części palnika. Płyty gazowe Miele posiadają emaliowane, żeliwne ruszty – solidne i trwałe. Design bez kompromisów. Niektóre płyty gazowe posiadają nie tylko emaliowane ruszty, ale również głowice palnika pokryte PerfectClean - powłoką zapobiegającą przywieraniu, co znacznie ułatwia czyszczenie.

*w zależności od modelu

ceneo

97% klientów poleca ten sklep