Infolinia 519 pokaż

czynna od PON do PT od 8:00 do 18:00

|

Miele Immer Besser

asortyment miele

nowe produkty i promocje

 
sklep Miele online
filozofia miele

>Miele od ponad stu lat oferuje swoim Klientom najwyższej klasy, innowacyjne urządzenia AGD. Firmę założyli w 1899 r. Carl Miele i Reinhard Zinkann, a dziś rodzinnym przedsiębiorstwem kieruje już czwarte pokolenie rodzin założycieli. Tworzymy domowe urządzenia kuchenne, pralnicze oraz odkurzacze, a także urządzenia do profesjonalnych zastosowań. "Immer besser" - "Zawsze lepiej", to zasada, którą kierujemy się od początku istnienia. Nasze produkty od lat wyznaczająw branży kryteria żywotności, wydajności, komfortu obsługi, efektywności energetycznej, wzornictwa oraz obsługi serwisowej. Jako jedyny producent branży AGD Miele zakłada 20-letni okres trwałości urządzeń, przyczyniając się dzięki temu do ochrony środowiska naturalnego. Wymagania jakim muszą sprostać wszystkie wprowadzane na rynek produkty są dużo większe, niż zakładają to normy niezależnych instytutów. Najnowocześniejsze, często unikatowe w branży rozwiązania technologiczne i doskonałe wzornictwo zapewniają marce Miele liczne patenty, nagrody i wyróżnienia. Miele jest liderem w tworzeniu i dostarczaniu Klientom innowacyjnych produktów, stanowiąc niedościgniony wzór dla konkurencji pod względem jakości i technologii. Teraz również Ty skorzystać możesz z tych produktów zamawiając je w sklepie Miele online!

Historia

Dwie rodziny kształtują przedsiębiorstwo od ponad 100 lat: rodziny Miele i Zinkann. Z jedenastoma pracownikami, czterema tokarkami i jedną wiertarką, technik Carl Miele i kupiec Reinhard Zinkann założyli w 1899 roku w Herzebrock firmę zajmującą się produkcją wirówek do mleka. Ich motyw przewodni stał się filozofią przedsiębiorstwa: "Immer besser" - "Zawsze lepiej"

Odpowiedzialność

Dla Miele odpowiedzialne postępowanie to nie tylko tradycja firmy, ale również sposób na osiągnięcie długoterminowego sukcesu. Miele jest członkiem europejskiej organizacji Global Compact i sygnatariuszem "Charta der Vielfalt". Co dwa lata Miele upublicznia raport zrównoważonego rozwoju.

Design

Ciągły rozwój i doskonalenie są podstawą sukcesu marki Miele. Fakt, że firma podąża za tą strategią, potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które często przyznawane są przez wiele lat z rzędu. Urządzenia Miele doceniane są dzięki unikatowym cechom i innowacyjnym rozwiązaniom.

Jakość Miele

Od ponad 100 lat jest pewne, że: na Miele można polegać i że nasze urządzenia Państwa nie zawiodą. Jako jedyny producent w branży, testujemy nasze produkty pod kątem 20-letniej trwałości. Raz Miele, zawsze Miele: Klienci pozostają wierni Miele i polecają ją innym. Również na przyszłość obiecujemy Państwu: w kwestii jakości i trwałości, nie idziemy na żadne kompromisy.

Komfort Miele

Czy z klasycznym pokrętłem, czy z czułym sensorem lub ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości: obsługa Miele jest łatwa i przyjemna. Do tego dochodzi cała gama wygodnych i niezawodnych programów automatycznych z „Gwarancją sukcesu“ – oraz dbałość o szczegóły.

ceneo

97% klientów poleca ten sklep